Zamiast Kwiatów Uśmiech Dziecka

 
Coraz częściej młode pary stające na ślubnym kobiercu rezygnują z kwiatów otrzymywanych w dniu ślubu od gości na rzecz innych symbolicznych podarunków.

Jeżeli bierzecie ślub i radość przepełnia Wasze serca, to podzielcie się tą radością z innymi. Dzięki wam mogą się spełnić marzenia wielu chorych dzieci.

Nie wiecie jak to zrobić? Nic prostszego. Poproście Waszych gości, aby pieniądze przeznaczone na zakup kwiatów dla Was przeznaczyli na rzecz chorych dzieci i w czasie uroczystości ślubnej wrzucili je do skarbonki.

Jak poprosić gości, aby zamiast kupować kwiaty pomogli chorym dzieciom? Najprościej do zaproszenia na ślub włożyć karteczkę z informacją, że zamiast otrzymać kwiaty wolicie pomóc chorym dzieciom. Możecie także poinformować o tym swoich gości telefonicznie lub sms-em. Przykładowe teksty, które można wykorzystać umieściliśmy na dole strony.

Piękno kwiatów szybko przemija, więdną i usychają, a uśmiech na twarzy dziecka, któremu spełniają się marzenia jest niezapomniany. Ten niezapomniany uśmiech, to wszystko może się stać dzięki Wam i temu, że weźmiecie udział w naszej akcji.

Zapraszamy wszystkie młode pary do wzięcia udziału w naszej akcji.

Przykłady tekstów do zaproszeń ślubnych:
 

Piękne kwiaty, lecz uśmiechy dzieci są piękniejsze.
Miło bukiet dostać, lecz są sprawy istotniejsze.
Niech więc grosik, co na kwiatek miał być przekazany,
Na cel szczytny niech zostanie przez Was darowany.

* * *

Gdybyście chcieli Goście kochani
obdarzyć nas kwiatów naręczami,
prosimy, by na bukiet pieniążki
w potrzebujące przekazać rączki.

* * *

Jeśli rozważacie kupno kwiatowych wiązanek,
to pragniemy Wam podsunąć inne rozwiązanie:
niech ten grosik, co na bukiet miał być przeznaczony
zamiast tego na cel szczytny zostanie wpłacony.